Paraguay yalnız bir futbol ülkesi değildir!
  TÜRKLERE LATİN AMERİKADA YENİ BİR İMKAN!

Bu paraguay forum ilk 2004 senesinde hazirlanan en eski türk paraguay forumudur. Forum sahibi uzun zamandan beri paraguayda yaşayan ve ülkeyi çok yakından tanıyan bir türkdür. Yalniz yüzde on vergi ödenen bu güzel ülke sizin yeni şansınız olabilr.
"Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır"

Sie sind nicht eingeloggt.
LoginLogin Kostenlos anmeldenKostenlos anmelden
BeiträgeBeiträge SucheSuche HilfeHilfe
VotesUmfragen FilesDateien
Bana Paraguayi anlatin yoksa catliyacam

Anfang   zurück   weiter   Ende
Autor Beitrag
davut
yeni üye

New PostErstellt: 28.10.08, 16:24  Betreff: Bana Paraguayi anlatin yoksa catliyacam  drucken  Thema drucken  weiterempfehlen

Merhaba Arkadaslar

Adim Davut almanya Münih Kentinde calisiyorum, evliyim iki oglum var. Paraguayda cok sayida almanlarin yasadigini biliyorum ama orada türk vatandaslarim varsa tabiki cok sevinirim. Almanlardan ve Almanyadan hanim ve ben biktik ve paraguaya göcmeyi düsünebiliyoruz. Yalniz bu konuda cok az bilgimiz var. Bana oradaki yasamdan anlatabilen bir kisi varsa cok iyi olurdu. biri oradaki yasamindan anlatabilse kararimiz kolaylasabilir.

Selamlar ve saygilar

Benutzerprofil anzeigen Private Nachricht an dieses Mitglied senden
Admin

Administrator

New PostErstellt: 28.10.08, 16:31  Betreff: Re: Bana Paraguayi anlatin yoksa catliyacam  drucken  weiterempfehlen

Hosgeldin Davut,

en mühimi senin paraguayda ne is yapmak istedigin. Burasi gerci ucuz bir ülke fakat eger parayi burada kazanmak istersen, cok iyi bir gelir imkani lazim. Eger milyoner degilsen, cok iyi düsünüp, cok daha dikkatli hazirlanman lazim. Hele cocuklarin gelecegini hic unutmamamiz gerek.

Sen en iyisi bu ülkeyi bir kendi gözünle gör, ondan sonra karar ver. Bana özel bir mailde telefonunu verirsen, ben seni bir vatandas olarak arar, biraz muhabbet ederim.

Saygi ve selamlar

Admin

davut
yeni üye

New PostErstellt: 28.10.08, 16:36  Betreff: Re: Bana Paraguayi anlatin yoksa catliyacam  drucken  weiterempfehlen

Vallahi ne bilim eger bir is kurma ve yapma  imkanim olursa yaparim aksi takdirde parami bankaya yatirip faizinden gecinmeyi düsünüyorum.

Admin

Administrator

New PostErstellt: 28.10.08, 16:56  Betreff: Re: Bana Paraguayi anlatin yoksa catliyacam  drucken  weiterempfehlen

Dedigim gibi, en iyisi paraguayi bir ziyaret edip görmek lazim.

Burada cok alman var, fakat hepsi kavga ediyor. Hepsi ev falan filan satmak heyecaninda, sanki birbirleriyle harbe girmisler. Paraguaylilardan hem daha pahalilar, hemde sanki hoca gibi insana akil verirler;-)

Buraya gelen önce bir ev kiralarsa cok daha iyi olur. Hersey ucuz diye acele acele ev, arsa alipta yanlis karar verenler cok. Hele alman, avusturyali ve isvicrelilerde dolu. Cogu parasiz, pulsuz tekrar geri dönüyor. Onun icin yavas yavas ülkeyi taniyip, ondan sonraki mühim adimlari, bilerek atmak lazim.

Selamlar

Admin

Sortierung ndern:  
Anfang   zurück   weiter   Ende
Seite 1 von 1
Gehe zu:   
Search